Warhammer 40k: Space Wolves: Krom Dragongaze

W dzisiejszym poście mój najnowszy nabytek z limitowanego zestawu do WH 40 : Stormclaw, wilczy lord- Krom Dragongaze.

In today's post my latest acquisition from a limited set of the WH 40: Stormclaw, wolf lord- 
Krom Dragongaze.

Model wykonany jest bardzo ładnie, z dbałością o najmniejszy szczegół. GW naprawdę się postarało!
The model is made very nicely, with attention to the smallest detail. 

W przygotowaniu mam kolejne modele Kosmicznych Wilków pochodzące z zestawu. 
 In preparation I have another Space Wolves models from the set. 

Comments

 1. Rzadko widywany system na twym blogu. Figurka zacnie pomalowana. Ja od zawsze broniłem się przed WH40 bo mi kompletnie klimat nie podchodził (orki i elfy z karabinami? - kto to wymyślił:), ale "system" stormclaw i przyszłe bitewne startery chyba mi pomogą mi wejść w ten system - po prostu poczekam, aż będą w zestawie jakieś normalne armie sci-fi, bez orków, elfów i vampirków :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki za komentarz:) Też długie, długie lata broniłem się przed WH40 uznając je mniej godne od klasycznego fantasy he he :) W tym przypadku też nie zamierzam szarżować- na razie pomaluję figurki Wilków z podstawki i zobaczymy jak w to się gra:) W planach mam jakąś nową armię do WFB do zrobienia, stąd na razie nieśmiałe zaloty z s-f :)

   Delete
 2. Michał bohater świetnie pomalowany. Płaszcz i futro wygląda bardzo efektownie. Zbroję elegancko wycieniowałeś. Podstawka też jest bogata i dobrze komponuje się z twoim herosem. Po pierwszej rozgrywce nie zapomnij dodać krwi na ostrzu topora, bo zapewne w bitewnym zamęcie odbierze życie wielu heretykom, obcym i mutantom :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki wielkie:) Model naprawdę wdzięczny do malowania:) Kilka modeli jeszcze mi zostało do SW więc czas jakiś im się poświecę.

   Delete

Post a Comment

Popular Post (30 days)

[ENG/PL] How Saxons fought with the Britons / Jak Sasi z Brytami walczyli (Gripping Beast Sea Wolves! #1)

[ENG/PL] The Battle of Clontarf / Cath Chluain Tarbh / Bitwa pod Clontarf (Footsore Miniatures: Irish Heroes with Dane Axes)

[ENG/PL] Recuperanda est patria! / Nie złotem, lecz żelazem odkupimy ojczyznę! (Victrix Ltd Early Imperial Roman Auxiliaries inbox)

[ENG/PL] Trick or treat. Wardancers story / Cukierek albo psikus. Rzecz o Tancerzach Wojny (SpellCrow Wood Elves - Young Axemen #1)

[ENG/PL] The story of Murchad mac Briain / Historia Murchada, syna Briana Śmiałego (Footsore limited Irish Warlord)